Jest to materiał wykonany w około 95% z grysu marmurowego i 5% żywicy poliestrowej, swoimi parametrami użytkowymi porównywalny jest do naturalnych marmurów. Jako produkt jest sprzedawany w postaci płyt polerowanych w formacie 305 x 124cm o grubości 2 i 3 cm. Dlatego maksymalny wymiar pojedyńczego elementu ograniczony jest tym formatem.

Przeważnie wykorzystywany jest do produkcji parapetów wewnętrznych oraz blatów łazienkowych. Dzięki atrakcyjnej cenie w porównaniu do kamieni naturalnych cieszy się ogromnym powodzeniem, chętnie również od lat stosowany jest przez developerów w budownictwie mieszkaniowym. Nasza firma posiada dostęp do pełnej gamy kolorów, parapety wykonujemy w terminie max. do 7dni. według indywidualnych wymiarów dla każdego klienta.

Szanowni Państwo, wszystkie wyceny wykonujemy indywidualnie ze względu na ogromny wybór materiałów, różnorodność wykończenia krawędzi (“gierunek”, podklejka/pogrubienie, faza prosta, fala, ćwierć wałek itp.), frezowanie ociekaczy, otwory zlew (nakładany/podwieszany), licowanie płyt z powierzchnią, ilość otworów na baterię itd.

Zapraszamy do przekazywania projektów/rysunków do wycen drogą mailową, oferujemy również gratisowe wykonanie pomiarów przedstawienie próbek z wyceną u Państwa na miejscu.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!