Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.
Akceptuję

Blaty kuchenne / łazienkowe

Wykonujemy wszelkiego typu blaty,lady dla osób prywatnych oraz do barów,sklepów,restauracji,hoteli,firm(recepcje),gabientów lekarskich zabiegowych i  stomatologicznych.

  • Granitowe:  bardzo trwałe,trudne do zarysowania,odporne na wysokie temperatury,ogromna  paleta barw i wzorów,eleganckie, niepowtarzalne, różne rodzaje wykończenia powierzchni(polerowane,satynowane,leather)
  • Konglomeraty kwarcowe: chętnie wykorzystywane przez projektantów ze względu na ogromną paletę barw i wzorów, idealnie komponują się w nowoczesnym wzornictwie. Duża odporność na zarysowania i wysokie temperatury. Dzięki ochronie bakteriostatycznej znalazły zastosowanie również w gabitenach stomatologicznych,przychodniach lekarskich itp.
  • Marmurowe: niepowtarzalne barwy i użylenia, nadają prestiż i elegancję  pomieszczeniom,szczególnie rekomendowane jako blaty łazienkowe w  hotelach i domach prywatnych.

 

Pełna oferta w zakładce:  MATERIAŁY

Wyceny:

Szanowni Państwo, wszystkie wyceny wykonujemy indywidualnie ze wzgledu na ogromny wybór materiałów, różnorodność wykończenia krawędzi("gierunek",podklejka/pogrubienie,faza prosta,fala,ćwierć wałek itp.),frezowanie ociekaczy,otwory zlew(nakładany/podwieszany),licowanie płyt z powierzchnią, ilość otworów na baterię itd.

Zapraszamy do przekazywania projektów/rysunków do wycen drogą mailową,oferujemy również gratisowe wykonanie pomiarów przedstawienie próbek z wyceną u Państwa na miejscu.

BLATY Z GRANITU JUŻ OD 259,00 pln za 1mb

zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

 

 

Galeria

96-500 Sochaczew, Karwowo 36 E-mail: biuro@granix.com.pl Godziny pracy: pn-pt. 9:00-17:00
sob. 9:00-14:00

Masz pytania?
Zadzwoń do nas

695 17 17 08